Būdami ištikimi savo nuostatai gaminti tik iš gamtinių žaliavų, nenorime likti senoviškais, tarsi prieš milijonus metų gintare įklimpusios muselės.

Ypač daug dėmesio skiriame gaminių kokybei ir tam, kad juos naudoti būtu patogu ir paprasta šiuolaikiniam skubančiam, ilgai darbe užimtam, vos ne sterilią virtuvę turinčiam žmogui. Todėl atnaujinome keletą arbatų, susmulkindami augalų rinkinius iki miltelių, kad būtų galima užplikyti tiesiai puodelyje ir išgerti su visais tirščiais, kurie yra puikus ląstelienos šaltinis. Be to nebereikia rūpintis, kur išpilti tirščius. Šios arbatos tinka naudoti darbo vietoje, nes užtenka šaukštelį miltelių užplikyti verdančiu vandeniu tiesiog puodelyje, pagardinti vaisių tyre iš mano „Kosminio sodo“ gaminių linijos ir mėgautis.

Mes dirbame ir gyvename mažame šiaurės Lietuvos miestelyje, augalus renkame laukinėje gamtoje, todėl siekiame tausoti gamtą ir naudoti kuo daugiau pakuočių iš gamtinių medžiagų.

Augalų rinkinius arbatoms pakuojame į lininius maišelius, kuriuos pasisiuvame savoje siuvykloje.

„Kiškio“ linijos arbatų maišelius galima naudoti vaikų mėgstamoms smulkmenėlėms paslėpti, nes ilgos kiškio ausys tarnauja kaip puikūs raišteliai. Maišeliuose nuo arbatų patogu laikyti virtuvės smulkmenas ar pačių surinktas žoleles.

Šiemet atnaujinome ir papildėme visų taip mėgstamo rinkinio arbatai „Lieknėk“ sudėtį. Šią arbatą pakuojame į lininio audinio maišelius su paslaptimi. Jei nepatingėsite išardyti raudono siūlo, kuriuo susiūtas maišelis, turėsite mielą rankšluostuką.

Neskubėkite išmesti tirščių, likusių nukošus arbatą „Lieknėk“. Jų bus apie pusė stiklinės. Sudėkite į smulkintuvo indą, pridėkite porą putpelių kiaušinių, šaukštą medaus ir susmulkinkite. Gautą tyrę sušaldykite ledukų formelėse. Turėsite puikų pylingą veido ir rankų odai.

Jei skirsta rankų ar pėdų oda, galite įmesti keletą ledukų į joms skirtą vonelę.

Jei mėgstate mirkti vonioje, galite tirščius sumaišyti smulkintuve su stikline karvės, ožkos ar avižų pieno ir supilti į vonią. Galite įpilti šaukštą mano gaminamo „Damasko rožės aliejaus“ odai atjauninti, jei odoje yra spuogelių, inkštyrų galite įpilti „Medetkų aliejaus“. „Eglės spyglių aliejus“ pagelbės tiems, kam linkę šalti rankos ir kojos.

Linkiu nebijoti pokyčių ir drąsiai pasikliauti patogiam naudojimui kruopščiai paruoštais gaminiais iš rankomis gamtinėse augimvietėse surinktų augalų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

X