Privatumo politika

Adele.lt

Kas mes esame

Adelės Karaliūnaitės individuali veikla.

Mūsu svetainės adresas yra / Our website address is: https://www.adele.lt.

Kokią asmeninę informaciją mes renkame ir kodėl taip darome

Užsakymai per elektroninę parduotuvę

Kai norite įsigyti prekes per mūsų elektroninę parduotuvę mes privalome išsaugoti šiuos jūsų pateikiamus duomenis tam, kad galėtumėme prekes pristatyti: vardas, pavardė, adresas ir telefono numeris.

Komentarai

Kai paliekate komentarus šiame puslapyje mes renkame duomenis, nurodytus kometavimo formoje, bei Jūsų IP adresą ir naudojamos naršyklės versiją tam, kad apsaugotume savo svetainę nuo šlamšto (angl. „spam”).

Suanoniminta Jūsų el. pašto adreso kopija (hash’as) gali būti perduotas Gravatar paslaugos tiekėjui patikrinti ar Jūs naudojates šia paslauga. Gravatar pauslaugos tiekėjo privatumo politiką rasite čia: https://automattic.com/privacy/. Po komentaro patvirtinimo, Jūsų profilio nuotrauka bus viešai matoma prie Jūsų komentaro.

Failai

Jeigu įkelinėjate nuotraukas į mūsų puslapį turėtumėte vengti taip daryti su nuotraukomis, kurios turi susietus vietovės duomenis (EXIF GPS). Kiti lankytojai gali persisiūsti šias nuotraukas ir juos išgauti.

Susisiekimo formos

Jeigu naudojates susisiekimo formomis mūsų tinklapyje, mes saugome susisiekimo formoje nurodytus duomenis tam, kad galėtumėme palaikyti su Jumis atgalinį ryšį.

Slapukai

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika

Tinklalapis renka vartojtojų apsilankymo statistika naudodamas „Google Analytics” paslaugą. Su šia paslauga yra dalinamasi lankytojo IP adresu statistiniams duomenims susieti. Visa informacija kaip šie duomenys apdorojami pateikta „Google” privatumo politikoje.

Su kuo mes dalinamės jūsų duomenimis

Duomenimis mes dalinamės, dažniausiai, tik su tais paslaugų tiekėjais, kurių paslaugomis jūs jau naudojatės iš šių paminėtų tiekėjų: „Google”, „Facebook”, „Twitter”, „Gravatar”.

Tuo atvieju, jeigu jūs užsisakote prekes per elektroninę parduotuvę, mes dalinamės užsakymo formoje jūsų nurodytais duomenimis su jūsų pasirinktu kurjeriu.

Iš kokių trečiųjų šalių mes gauname duomenis

Duomenis, padedančius suasmeninti jūsų patirtį lankantis mūsų svetainėje mes gauname iš šių paslaugų tiekėjų: „Google”, „Facebook”, „Twitter”, „Gravatar”.

Kokias duomenimis ir kodėl mes dalinamės

Duomuo, kuriais mes dalinamės su šiais tiekėjais yra:

  1. „GUID” – tai šifruota žinutė skirta nustatyti ar jūs naudojatės minėtomis paslaugomis.
  2. IP adresas – jūsų interneto tiekėjo jums suteiktas interneto protokolo adresas, statistikos ir identifikavimo tikslais.
  3. Nusipirktų prekių krepšeliu – statistikos tikslais.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

„GUID” mes dažniausiai siunčiame tik tiems paslaugų tiekėjams, kurių paslaugomis jūs jau naudojatės iš šių paminėtų tiekėjų: „Google”, „Facebook”, „Twitter”, „Gravatar”

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

Kilus bet kokiems klausimams, susijusiems su jūsų paskira ir jos duomenimis prašome kreiptis el. paštu info@adele.lt

Kaip mes saugome Jūsų duomenis

Visi svarbūs duomenys yra šifruojami, prie jų gali prieiti tik autorizuotas personalas.

X