Dėkoju bei džiaugiuosi, kad ne tik Lietuvoje gyvenantys vaikai pamėgo ir noriai geria mano gaminamas „Kiškio” linijos arbatėles iš kruopščiai surinktų laukinių augalų jų gamtinėse augimvietėse.
„Kiškio” linijos gaminius rekomenduoju vartoti besilaukiančioms bei maitinančioms mamytėms, kūdikiams nuo keturių mėnesių amžiaus ir mažiems vaikams, tačiau, galiu pasakyti, jas labai noriai geria ir vyresni vaikai.
Gelsvame maišelyje supakuotas rankomis rinktų laukinių augalų rinkinys arbatai „Kiškis-galiūnas”. Arbatėlė yra labai puikaus skonio, savo sudėtyje turinti paprastosios kraujažolės žolės, žemuogės lapų, erškėčio bei šermukšnio vaisių.
Kad vaikai būtų stiprūs kaip „Kiškis-galiūnas” bei šią arbatėlę jiems gerti būtų dar skaniau siūlau ją paruošti taip: vieną valgomajį šaukštą augalų rinkinio arbatai „Kiškis-galiūnas” įberti į puodelį ir užpilti 300 ml. verdančiu vandeniu, uždengti ir palaikyti 15 minučių. Jei vaikai mėgsta saldžiau, kiek pravėsusią galite pagardinti medumi. Atvėsinti. Supilstyti į ledukų gamybai skirtus maišelius arba gražias formeles, taip pat į kiekvieną formelę nepamirškite įdėti ir po vieną šermukšnio uogelę. Įdėkite į šaldiklį. Kiekvieną dieną išimkite po vieną leduką ir leiskite pačiam vaikui įsidėti į šilto vandens puodelį ir stebėti kaip ledukas tirpsta ir galiausiai išgerti arbatą bei, kad apetitas būtų geresnis duoti suvalgyti šermukšnio uogelę!
Melsvame maišelyje supakuotas rankomis rinktų laukinių augalų rinkinys arbatai „Kiškio ausytės”. Arbatėlė yra labai kvapni bei skani, sudėtyje gausu paprastosios avietės, blindės lapų, juodosios tūbės žolės.
Mugių bei parodų metu prie manęs priėjusios mažus vaikučius auginančios mamytės dažnai klausia ar yra koks stebuklingas būdas, kaip peršalimo ligomis sergantiems vaikučiams lengviau sugirdyti arbatėles, kurie neretai būna irzlūs, pikti bei dažnai atsisako gerti skysčius. Tokiu atveju siūlau arbatos padaryti įprastai-vieną arbatinį šaukštelį augalų rinkinio arbatai „Kiškio ausytės” užpilti 200 ml. verdančio vandens, uždengti ir palaikyti 15 minučių. Kiek pravėsusią, jei vaikai nealergiški medui, pagardinti medumi, bei žaidimo forma pasiūlyti vaikams atsigerti arbatėlės iš švirkšto. Pamatysite, vaikai nepajus, kaip žaisdami išgers visą puodelį arbatos!
Rausvame maišelyje supakuotas rankomis rinktų laukinių augalų rinkinys arbatai „Kiškio ašarėlės”. Arbata ypač švelnaus skonio. Jos sudėtyje yra kiškio ašarėlių, vaistinės dirvuolės ir šventagaršvės žolės, puikiojo bijūno žiedlapių.
Bendraudama su tėveliais bei seneliais, vis dažniau pastebiu, kad padaugėjo ypač hiperaktyvių vaikų, kurie yra neramūs bei blogai miega naktimis. Tokiu atveju siūlau kartu su vaiku pasidaryti po puodelį arbatos „Kiškio ašarėlės” ir ją išgerti kartu su vaiku skaitant vaikučio mėgstamą knygelę. Kad sapnai būtų dar saldesnį prieš miegą galima duoti pakvėpuoti ar tiesiog padėti lovelėje pagalvėlę „Geram miegui” su kvapniomis raminančiai veikiančiomis lietuviškomis žolelėmis.
Pilkšvame maišelyje supakuotas rankomis rinktų laukinių augalų rinkinys arbatai „Kiškio uodegytė”. Arbatėlė ypač gero kiek sodresnio skonio. Jos sudėtyje yra siauralapio gauromečio žolės, garšvos, kiečio, vandeninės mėtos žolės.
Atsižvelgdama į mažus kudikėlius, auginančių mamyčių prašymus sukūriau maloniai šildančią, kašmyro vilnos, su vyšnių bei sedulos kauliukais, pagalvėlę „Kiškis-piškis”. Ją galima uždėti kūdikiui ant pilvuko norint sumažinti pilvuko pūtimą bei diegliukus. Kiek paaugę bei vyresni vaikai ne visada valgo sveiką bei kokybišką maistą, dažnai persivalgo, pasiūlyti atsigerti arbatėlės „Kiškio uodegytė”
Nepamirškite, kad „Kiškio“ linijos arbatų maišelius galima naudoti vaikų mėgstamoms smulkmenėlėms paslėpti, nes ilgos kiškio ausys tarnauja kaip puikūs raišteliai. Maišeliuose nuo arbatų labai patogu laikyti virtuvės smulkmenas ar pačių surinktas žoleles. Rinkite jas kartu su vaikais!