Pavasaris tinkamiausias laikas permainoms!

Šiemet kovo 21 diena, tikroji pavasario pradžia delčioje, taigi kuo geriausiai tinka šalinti iš kūno žiemos metu susikaupusius riebaliukus, šlakus, toksinus.

Per žiemą ne viena persirgome gripu ar sloga, todėl tikrai verta atkurti imunitetą. Kalbėdamos apie moters sveikatą, turime kalbėti ne tik apie jaunas, bet ir apie vyresnio amžiaus moteris. Visas moteris pavasaris pradžiugina trim puikiais dalykais: tyru oru, skaisčia saule ir gaivia beržų sula. O apie kiekvienos sveikatos būklę geriausia pasikalbėti asmeniškai.

Daugelis mūsų pastebi, jog žiema išsausina odą, todėl pavasarį suskubame ją drėkinti ir atkurti. Aš nelabai mėgstu pasakymą “drėkinti odą”. Pagulėkite vonioje daugiau kaip pusvalandį ir tikrai nebenorėsite drėkinti odos. Drėgna turi būti ne oda, o oras. Pasivaikščiokite rytais ar vakarais gryname ore.
Keičiantis temperatūrai, tikrai pateksite į malonų rūko pasaulį, sudrėks ne tik oda, bet ir kvėpavimo organų gleivinės. Jei patalpose labai sausa, drėkinkite patalpas, užveiskite kambarinių augalų gėlyną, bus keleriopa nauda, nes yra ir vaistinių kambarinių augalų, ir vedančių vaisius.
Skirtingo amžiaus moterų ir oda skiriasi. Todėl būtina atidžiai rinktis maitinančius kremus. Net ir brangiausiuose kosmetikos gaminiuose naudojama daug pagalbinių sintetinių junginių bei konservantų. Pabandykite pamaitinti odą mango vaisiaus kauliuku. Suvalgykite mangą vakarienei, o kauliuku švelniai išmasažuokite veido ir kaklo odą. Užteks ir rankoms, jei labai nenugraužėte.
Man patinka kremukai su gyvuliniais riebalais. Veikia labai gerai, nesukelia alergijos, tiesiog jų riebumas yra labai panašus į mūsų odos riebalus.
Visą interviu galite perskaityti – čia.

Parašykite komentarą