Ar peršalau ar gripas, o gal korona virusas?

Štai kas kelia nerimą šiomis dienomis sunegalavusiam žmogui. Kol dar korona virusas nenustipo, baimė juo užsikrėsti gali būti pagrįsta.

Kaip apsisaugoti, jei vienkartinės kaukės nepadeda, jų ir nebeįmanoma nusipirkti. Apie imuninės sistemos stiprinimą ir rankų plovimą su muilu praūžtos ausys. O norisi kažko tikro, patikimo, patikrinto.

Jokia kaukė, išskyrus profesionalią dujokaukę, neapsaugos nuo mikrobinės infekcijos. Greitai ji pati tampa mikrobų sandėliuku, be to panaudotas kaukes būtina tinkamai utilizuoti, nes jų gamyboje naudojamos gamtoje nesuyrančios medžiagos.

Stiprus mūsų imunitetas – išsilaisvinimas iš baimės susirgti. Ir didžiausi šio išsilaisvinimo pagalbininkai yra judėjimas, vanduo, maistas, vaistiniai augalai.

Gaila, bet vaistinius augalus dažnas prisimena tik tada, kai jau užklupo negalavimas ar nebepadeda cheminiai vaistai. Kai manęs klausia, ar padės kuris nors mano gaminys, aš atsakau, kad padės višta kiaušinį, o gaminius iš vaistinių augalų teks naudoti pačiam žmogui ir ne vieną dieną, o kol sunaudos visą indelį ar maišelį, kol negalavimas praeis.

Drąsiai vartokite gaminius iš laukinių vaistinių augalų.

Geriausia apsauga nuo virusų tai išlaikyti sveikas nosies, burnos, akių, ausų, išangės, apyvarpės ir makšties gleivines. Kodėl išeinant iš namų į viešą vietą nepanaudojus tepaliuko iš augalų, turinčių gerai gleivines apsaugančių junginių: eglės, ievos, ugniažolės, blindės, juodalksnio. Užtruksite tik minutėlę, o gleivines apsaugosite keletą valandų.

Į buteliuką ar gertuvę su geriamu vandeniu įsipilkite arbatinį šaukštelį sirupo „Grybas“, įsiberkite šaukštelį miltelių iš vaistinių augalų rinkinių arbatai „Ugnius“, „Damasko rožė“, „Milžinas“. Juos galima gerti neužplikius karštu vandeniu su visais tirščiais. Gausite gerą dozę ląstelienos ir gausiai augaluose esančių išmaningai tarpusavyje suderintų veikliųjų medžiagų, iš kurių kūnas lyg iš atskirų plytų pasistatys saugų namą – sveikatą. Tame name turi būti tvarka ne vieną dieną ar savaitę, bet visą gyvenimą. Tereikia priprasti. Juk sakoma – pripratimas blogiau už prigimimą. Šiuo atveju pakeiskime „blogiau“ į „geriau“ ir neženkime nė žingsinio iš namų be gertuvės su vaistažolėmis praturtintu vandeniu ir neuždarę savo gleivinių nuo virusų tepaliuku.

Grįžę iš darbo, darželio, mokyklos ar parduotuvės visada nusiaukite batus, nusirenkite visus viršutinius rūbus, palyskite po dušu ir persirenkite švariais naminiais drabužiais.

Užsiplikykite saują vaistažolių arbatos „Peršalus“, „Ką daryt“ ar „Juodasis mėnulis“ gražiame bent litro talpos stikliniame arbatinuke. Vandenyje išsiskleidę kruopščiai rankomis surinkti ir tamsioje palėpėje išdžiovinti augalų lapai, žiedai, žievelės ir šaknelės suteiks ne tik malonumą akims, gaivų kvapą nosiai, bet ir sušildys, kūną, atgaivins mintis.

Tautiečiai ir piliečiai, sveikindama jus su atėjusiu pavasariu, linkiu nesirgti.

Adelė

Viena mintis apie „Ar peršalau ar gripas, o gal korona virusas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

X