Silpni ir stiprūs

Kalbėti apie imunitetą rudenį tiesiog tampa mada. Šiomis dienomis vėl primenama ši svarbi tema nes rengiamas mitingas siekiant atkreipti dėmesį į onkologinius ligonius, kuriems imunitetas yra ypač svarbus.

Dar prisimenu, kaip vienos televizijos laidos metu žinoma gydytoja priėjusi nuėmė nuo mano stalelio buteliuką su ugniažolės raugu, teigdama, kad sergant vėžiu negalima stiprinti imuniteto, nes tada vėžinės ląstelės sustiprės. Laikas ir mokslas įrodė, kad imuninė sistema nėra tokia paprasta ir veikia visiškai kitaip, negu buvo manoma. Mokslininkai jau antri metai iš eilės gauna Nobelio premijas už atradimus imuninės ląstelių veiklos, būtinos atsakui ne tik į vėžinių ląstelių, bet į bet kokį pašalinį poveikį organizmui.

Netgi stipriausio cheminio preparato naudojimo laiku, imuninės ląstelės iš paskutiniųjų stengiasi išlaikyti kūną gyvą. Todėl kalbėti apie augalinių preparatų naudojimą viso onkologinės ligos gydymo laikotarpiu tikrai verta ir net būtina.

Iš gausybės augalų mūsų kūnui suteikiamų galimybių, galima ir reikia pasirinkti tas, kurios reikalingos konkrečiu atveju, konkrečiam žmogui ir būtent tuo metu, kai imuninė sistema lieka vieninteliu kariu už gyvybę.

Nepasakysiu nieko naujo. Gerkite Ugniažolių raugą. Ar pasigaminsite patys, ar įsigysite mano pagaminto su karvių krekena ir palydinčiomis žolelėmis, tikrai suteiksite savo imuninei sistemai daugiau jėgų ir galimybių laimėti kovą su neprašytais kūno svečiais ir nelauktais priešais: virusais, bakterijomis, grybelių sporomis, parazitų kiaušinėliais, pakitusiomis savo kūno ląstelėmis.

Viskas praeina. Mados, kažkieno sukurtos neteisingos teorijos, „tikros tiesos“. Nugrims užmarštin ne viena internetinė godumo ar garbėtroškos padiktuota stebuklingo išgijimo istorija.

Susidūręs su sunkia liga žmogus neturi likti vienas, silpnas ir pažeidžiamas.

Ateikite spalio 30 dieną 16 valandą į paskaitą Kalvarijų g. 2-25 Vilniuje Žinijos draugijoje. Pasikalbėsime apie tai, kokią sveikatą mums lemia didžioji kosmoso galia, paragausime Ugniažolės raugo, pabūsime drauge visi. Sveiki ir sergantys, silpni ir stiprūs.

Labai lauksiu.

Viena mintis apie „Silpni ir stiprūs

  1. Anonimas

    Dekoju p.Adelei uz Ugniazoles rauga ! Vartoju ir jauciu, kaip sustiprejau po ligos, atsirado daugiau jegu, dingo mieguistumas. Aciu Jums Adele uz pagalba man ir kitiems, bukite sveika ir te Jus lydi Sekme !!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

X