“Rožė”

Kažkas naujo, kažkas seno, kažkas mėlyno, kažkas skolinto…

Visi laukia stebuklo, bet ar jis įvyks, ar ne, atsakyti sunku.

Dažnai tenka išgirsti ne tik apie stebuklingas vestuves, bet ir apie stebuklingus išgijimus.

Mūsų smegenys taip nori būti apgautos, taip tikisi kad kažkas pasiūlys patikimą stebuklingą būdą – geriausią jaunystės eliksyrą tinkanti visiems ir nuo visko.

O aš pasižiūriu į savo nuo žolių rinkimo parudavusias rankas ir pagalvoju, kaip ant mano rankos atrodytų žiedas su dideliu brilijantu. Svajoti galima, tačiau kiekvienam savo, kam papuošalai, o kam darbai.

Jau pats laikas pagalvoti, kiek rinkti šių metų derliaus augalų, kurie mano gaminiai buvo populiarūs, o kuriuos tiesiog privalau turėti „po ranka“ būtiniems poreikiams, ištikus ligai.

Atrodo dar visai nesenai pristatėme gaminių su damaskine rože liniją, o jau praėjo penkeri metai. Nors gal kiek per vėlu mano amžiuje, tačiau su malonumu rytais geriu arbatą „Damasko rožė“ su visais tirščiais ir džiaugiuosi geru žarnyno darbu, lanksčiais sąnariais, skaisčia oda, stipriais nagais ir nervais.

 

 

Po žiemos mano damaskinių rožių plantacija atrodo puikiai, meilūs lapeliai pridengia spygliukus, saugančius jau kraunamus žiedų pumpurus.

Taigi gaminiai iš šių metų damaskinių rožių derliaus tikrai suteiks daug džiaugsmo juos vartojančioms moterims.

Tikiu, kad arbata „Damasko rožė“ gal dar ne visai tobulas, bet kupinas rožėse slypinčių taip reikalingų moters kūnui medžiagų, ypač ląstelienos, jaunystės eliksyras. Gerkite jos į sveikatą ir į gražumą.

 

 

Jus mylinti ir pavasariškai nusiteikusi Adelė

Leave a Reply