Ką mano anūkai laiko “Kiškio” maišeliuose

Miško pakraštėlyje kiškis turi savo stebuklingą sveikatos sodą, kurio šaknelėmis, žolelėmis, žiedeliais, uogelėmis, žievelėmis mielai dalinasi su mūsų vaikais ir anūkais.

Išgėrus “Kiškio” arbatėles Jūsų vaikučiui lieka žaismingas maišelis, kuriame galima saugoti pačius brangiausius žaisliukus, kreideles, ar slaptus laiškučius.

“Kiškio” linijos arbatėlės labai mėgsta ir noriai geria daugelis vaikučių gyvenančių Lietuvoje ir užsienyje, tarp jų ir mažiausi mano anūkai.

Gediminas nori būti stiprus ir sveikas kaip “Kiškis galiūnas”, lanko pirmą klasę, tad, kad gerai sektųsi mokslai kiekvieną rytą stengiasi išgerti po puodelį kvapnios lietuviškų augalų arbatos. Maišelyje, kuris liko suvartojus žoleles saugo klasės draugų rašytus sveikinimus septintojo gimtadienio proga!

Šiais metais trečiąjį gimtadienį švesianti Sofia nakčiai, kad geriau miegotųsi ir sapnai būtų gražesni mėgsta išgerti puodelį arbatos “Kiškio ašarėlės”. O rausvame maišelyje likusiame nuo žolelių laiko savo myliausias medines daržoves.

Dvimetis Augustinas, kad pilvelyje būtų tylu ir ramu, nuo mažų dienų labai noriai geria arbatėlę “Kiškio uodegytė”. Nuo arbatėlės likusiame maišelyje laiko mylimiausią savo mašinėlę bei medinį barškutį.

O ką Jūsų vaikučiai laiko “Kiškio” maišelyje?

Parašykite komentarą