Endokrininė sistema (Skirta tik žolininkės Adelės Karaliūnaitės gaminių vartotojui)

Nuo pat tėvų svajonės apie kūdikį, endokrininė sistema tyliai dirba savo darbą. Vyrų sėklidėse gaminasi spermatozoidai, moterų kiaušidėse bręsta kiaušinėliai ir, jei žmogus nepuola kištis į motulės gamtos veiklą, pasaulį nudžiugina savalaikis džiaugsmingas naujagymio riksmas. Deja, suvokę endokrininių liaukų išskiriamų medžiagų – hormonų – galią, žmonės ėmė gudrauti, elgtis tarsi būtų sutvėrėjai ir sudarkė gamtos tvarką. Dėl besaikio priešnėštuminių hormonų naudojimo, iškrypo gimstančių ir mirštančių. Užsimota netgi keisti lytį. Tuo tarpų endokrininių liaukų veiklos sutrikimų ir šiaip dažnai pasitaiko. Ypač dažni skydliaukės negalavimai, moterų kiaušidžių, vyrų prostatos susirgimai, netgi vėžiniai, su didelėmis komplikacijomis ir pavojumi ne tik sveikatai bet ir gyvybei. Labai svarbi paslaptingosios čiobrialiaukės veikla. Iki 25 -to žmogaus gimtadienio lemdama kaulų augimą, po to ji tarsi užmiega ir mes, nustoję augti, pradedame senti.Nuo senų senovės žmonės pažino ir naudojo augalus bei gyvūnų liaukas endokrininių liaukų veiklai reguliuoti.

Vaikams, moterims, vyrams ir senoliams tenka parinkti skirtingus augalus ir gyvūnų liaukas. Todėl mano gaminiai yra skirstomi pagal amžių ir lytį.

Vaikams skirti „Kiškio vaistinėlės“ gaminiai. Rankomis gražiausiose gamtinėse augimvietėse surinkti laukiniai augalai tarsi imuniteto treneriai, neleidžiantys vaiko imuninei sistemai pamiršti, kas savas, o kas svetimas.

Vieni augalai tinka suaugusiam vyrui, kiti – jaunai moteriškei.

Peržengus garbingą penkiasdešimties metų ribą, reikalingi augalai, galintys palaikyti kūno jėgas, sulėtinti senėjimo procesą. Šiuolaikiniai žmonės, naudodami tinkamus augalus, valgydami sveiką maistą, kas dieną darydami mankštą, gerdami pakankamai skysčių, gali sulaukti 80 – ties metų būdami geros sveikatos.

Vyrams skirtų gaminių sudėtyje yra augalai, nuo senų laikų žinomi, kaip vyriškų galių stiprintojai: lipikas, raudonasis dobilas, kietis, bazilikas, vaistinė gelsvė, ožkarožė, didysis barškutis, šalmutis, krieno šaknis.

 „Bebro barškutis“

Augalų sirupas „Bebro barškutis“ skirta gerai potencijai ir spermos kokybei palaikyti. Saugo kraujagysles nuo kalkėjimo, stiprina imunitetą. Pastoviai vartojant pagerėja kraujotaka, kraujo sudėtis, sumažėja pavojus susidaryti krešuliams. Pagerėja inkstų veikla. Sumažėja pavojus patirti antinksčių nuovargio požymius.

„Lipk ant sienų”

Augalų rinkinys užpiltinei „Lipk ant sienų”sudarytas pagal senovinį receptą vyrų sveikatai stiprinti. Valo kraują, gerina kepenų ir inkstų veiklą, stiprina imunitetą. Užpylus degtine, užpiltinė įgauna labai malonų žolelių ir žievių skonį, todėl puikiai tinka aperityvui. Reguliariai naudojant išlaikoma gera kraujagyslių būklė, stiprėja imunitetas. Laukinių augalų rinkinys užpiltinei „Lipk ant sienų“ suteikia žvalumo ir stiprybės širdžiai, palaiko gerą kraujotaką ir ramius nervus.

Vartojimo būdas: visas žoleles iš maišelio suberti į tamsų butelį ir užpilti 700 ml degtinės. Laikyti 2 savaites tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje kartais gerai sukratant. Nukošti. Gerti po arbatinį šaukštelį 2 – 3 kartus per dieną su vandeniu. Labai patogu pasigaminti užšaldytą užpiltinę. Visą maišelio turinį užplikyti 3 litrais verdančio vandens, gerai uždengti, laikyti 30 min. kol pritrauks. Atvėsusią užpiltinę nukošti ir supilstyti į mažų ledukų gamybai skirtus maišelius. Užšaldyti šaldiklyje. Į stiklinę vandens dėti 3 ledukus. Užpiltinę gerti keletą kartų per dieną prieš ir po valgio. Ledukus galima naudoti gėrimams atšaldyti.Maišelį su augalų mišiniu laikyti kambario temperatūroje tamsioje sausoje vietoje.

 

„Lipčikas“

Laukinių augalų sirupas „Lipčikas“ geriama kai nerimaujama dėl padidėjusio PSA žymens, kamuoja aukštas kraujospūdis, širdies ir kraujotakos sutrikimai, šala rankos ir kojos, atsivėrusios tropinės opos, po operacijų ar spindulinio bei chemoterapinio gydymo sutrikus šlapinimosį galimybei. Tinka esant cukraligei, nutukimui, kepenų veiklos nepakankamumui.

„Mergelių piršteliai“

Laukinių augalų rinkinys arbatai „Mergelių piršteliai“ sudarytas tik iš laukinėje gamtoje augančių ir rankomis surinktų augalų. Ožkarožės, devinmacės, trukažolės, šalmučio rinkti važiuoju į žvyro karjerą prie Latvijos sienos, kur išlikusi nepaliesta gamta ir daug metų auga laukiniai augalai, apie kuriuos užmiršo žmonės. Todėl jie veši kovodami vienas su kitu dėl vietos po Saule kaupdami vyrų kūnų atgaivai reikalingas veikliąsias medžiagas. Laukinių augalų arbatas galima ir reikia gerti ilgai, buteliuką su paruošta arbata patariu neštis į darbą, kad visada turėtumėte ką atsigerti. Turintiems mažesnį skrandžio rūgštingumą siūlau į arbatos dienos porciją įdėti šaukštą bičių medaus.

„Varinis raitelis”

Tepalas „Varinis raitelis“ būtinas rytais, kai reikia paruošti kūną dienos veiklai. Juo reikia patepti virš raktikaulių, aplink bambą, papilvę, kirkšnis, tarpvietę. Jei kamuoja stuburo ar sąnarių negalavimai, patepti ir juos. Sudėtyje esanti baltašaknės brienės šaknis nuo seno buvo naudojama skausmams ir neuralginiams uždegimams mažinti, kraujo ir limfos tekėjimui pagerinti. Reguliariai naudojant tepalą, mažėja spazmai, pagerėja šlapinimasis. Mišinio galima sučiulpti jei kamuoja dantenų kraujavimas, paradontozė, yra padidėję tonzilės.

 „Sidabrinis raitelis“

Tepalas „Sidabrinis raitelis“ tai vakaro draugas. Sudėtyje esanti vaistinė taukė skatina kremzlinio, kaulinio ir nervinio audinių atsinaujinimą, sumažina kraujagyslių ir odos uždegimą, tinka esant raumenų nykimui dėl senatvės ar ligos, ilgai gulintiems ligos patale kaip masažinis tepaliukas. Juo reikia patepti virš raktikaulių, aplink bambą, papilvę, kirkšnis, tarpvietę. Jei kamuoja stuburo ar sąnarių negalavimai, patepti ir juos. Reguliariai naudojant tepalą, gerėja audinių atsinaujinimas, ypač kremzlinio ir kaulinio, todėl mažėja skausmai dėl sąnarių kremzlių atrofijos, stuburo išvaržos. Gerėjant stuburo būklei, palengvėja šlapinimasis, sumažėja liekamojo šalpimo kiekis šlapimo puslėje. Sučiulpus nakčiai pusę šaukštelio tepaliuko, nedžius burna, greičiau atsinaujins burnos ertmės gleivinė.

Vanta „Ąžuolėlis“

Pagal senovinius papročius surišta jaunų ąžuolo šakelių vanta skirta naudoti maudantis pirtyje. Galima naudoti ir vaikams, atsižvelgiant, kad jų odelė labai švelni, stipriai nevanoti. Kaip naudoti: vantą pamerkti į karšto vandens kibirėlį, palaikyti keletą minučių, kad suminkštėtų ir išsiskirtų ąžuolu kvepiančios gleivės. Šios gleivės minkština, valo odą, palankiai veikia odos poras ir riebalines liaukas, gydo nedidelius odos pažeidimus, pleiskanas galvos odoje, stiprina plaukus. Labai tinka esant jaunatviniams spuogams (aknei), žvynelinei, dermatitui. Vanta galima vanotis. Šiltą vantą galima naudoti kaip kompresą ant skaudančio sprando, nugaros, krūtinės, stuburo, strėnų, sąnarių, pažeistų odos vietų. Dėl ąžuolo žievėje ir lapuose esančių rauginių medžiagų bei fitoncidų, ant vantos nesidaugina mikrobai. Išsimaudžius, pakabinti vantą sausoje vietoje, kad išdžiūtų. Labai patogų vantą užšaldyti. Tam įdėkite ją į plastikinį maišelį ir užšaldykite šaldiklyje. Prieš naudodami pamerkite į karštą vandenį. Jei išsirištų, suriškite iš naujo. Tinkamai prižiūrima vanta naudositės ilgai. Kuo vanta ilgiau naudojama, tuo darosi minkštesnė.

Vanta „Kietis“dėl pikantiško kvapo tinka kietiems vyrukams, mėgstantiems gerą garą.

Pagal senovinius papročius surišta žolelių vanta skirta naudoti maudantis pirtyje, vonioje, duše. Vantą pamerkti į karšto vandens kibirėlį, palaikyti keletą minučių, kad suminkštėtų ir iš žolelių išsiskirtų veikliosios medžiagos. Gautu nuoviru prausti odą, trinkti plaukus. Minkština, valo odą, palankiai veikia odos poras ir kraujagysles. Tinka prausti grybelio, bakterijų pažeistą odą, nušiūruoti skristančias alkūnes, kulnis. Vanta galima vanotis, kvėpuoti karšto vandens, kuriame pamerkta vanta, garais esant haimoritui, sinusitui, laringitui. Šiltą vantą galima naudoti kaip atpalaiduojantį kompresą ant skaudančio sprando, stuburo, sąnarių, pažeistų odos vietų, gerklų. Esant prostatos padidėjimui, galima keletą minučių palaikyti drėgną, šiltą vantą tarpvietėje. Išsimaudžius patogų vantą užšaldyti. Tam įdėkite ją į plastikinį maišelį ir užšaldykite šaldiklyje. Prieš naudodami pamerkite į karštą vandenį. Jei išsirištų, suriškite iš naujo. Tinkamai prižiūrima vanta naudositės keletą kartų, kol nuoviras turės spalvą ir kvapą.

Moters gražusis amžius nuo 10 – 12 metelių iki klimakso prabėga taip greitai. Daug pakitimų per tuos metus ištinka moters kūną. Ir taip svarbu išlaikyti gerą sveikatą ir jaunatviškumą.

Moterims sukūriau ne vieną gaminį iš laukinių augalų, turinčių fitoestrogenų, vitaminų, citostatinių ir priešuždegiminių savybių. Šiuose gaminiuose gausu baltažiedės notrelės, baltojo amalo lapų, šventagaršvės žolės, raudoklės žolės, erškėtuogių.

Pakitus hormonų lygiui organizme, raukšlėjasi veido ir kaklo oda, sausėja akių, nosies, burnos, makšties gleivinės, plečiasi venos, retėja kaulai, sutrinka žarnyno peristaltika, kietėja viduriai, silpsta mažojo dubens organai, dėl to pasmunka gimda, krenta makštis. Ir tai yra gerieji senatvės požymiai. Nes kitas dažnas senatvės palydovas yra senatvinė silpnaprotystė. Todėl būtina naudoti iš gamtinių žaliavų sukurtus arbatų, užpiltinių rinkinius, augalų ir riebalų mišinius tepimui, tyres iš augalų ir medaus. Mankštintis kiekvieną dieną, nelaukiant, kol ištiks negalavimas.

 „7 laivai“

Arbata geriama esant skydliaukės ir prieskydinių liaukų veiklos sutrikimams. Pagerina medžiagų apykaitą, palankiai veikia kasą, kepenis, inkstus. Geriama ilgą laiką, labai pagerina savijautą turintiems stemplės, bambos, kirkšnies ar stuburo išvaržų, esant kaulų išretėjimui, akmenukams inkstuose ar tulžies pūslėje. Tinka ir vaikams, ypač dėl greito augimo besiskundžiantiems skausmais kauluose ir sąnariuose.

Arbatą galima gerti ilgą laiką, kas mėnesį suaugusiam žmogui sunaudojant 1 pakuotę – 60 gr žolelių mišinio. Maišelį su augalų mišiniu arbatai laikyti tamsioje, sausoje vietoje. Galioja 1 metus.

 „Jaunatis”

Mišinys sudarytas pagal senovinį receptą iš 17 augalų Augalų rinkinys užpiltinei „Jaunatis” skirtas moterims. Patogus vartoti, nes nereikia kiekvieną dieną ruošti. Saugo nuo cistų ir miomų atsiradimo. Mažina priešmenstruacinio sindromo reiškinius, tinka klimakso metu, mažina migreninius galvos skausmus. Gerina kraujotaką, ypač kojose, saugo nuo venų išsiplėtimo, gerina savijautą ir nuotaiką, slopina nervinę įtampą, stiprina mažojo dubens organų tonusą. Palengvina savijautą mastopatijos atveju. Pusiau praskiedus virintu vandeniu, galima naudoti krūtų kompresams. Tinka prieš ir pooperaciniu laikotarpiu esant riešo kanalo sindromui.

„Bergenija“

Geriama esant cistoms ir miomoms. Naudojant sirupą, reikia pastoviai konsultuotis su gydančiu ginekologu, o gydant smegenų, kepenų, inkstų, žarnų pasaito cistas – su gydančiu gydytoju. Iki 80% echoskopu kontroliuojamų kiaušidžių, žarnų pasaito cistų atvejų rezultatai būna geri, pavyksta išvengti chirurginių operacijų. Tinka gerti norint pagerinti kiaušidžių veiklą, gimdos tonusą. Ypač tinka naudoti tyrę vyresnio amžiaus moterims, nes tyrės sudėtyje esančių augalų veikliosios medžiagos tonizuojančiai veikia vidaus organus, todėl net jei tenka operuoti cistas ar miomas, operacijai paruošti organai greičiau gyja, sutrumpėja poopercinės reabilitacijos laikas.

„Gyvatžolė“

„Gyvatžolė“ palankiai veikia esant gimdos ir jos priedų uždegimui. Galima vartoti kartu su antibiotikais, chemoterapijos ir radioterapijos metu. Stiprina organizmą, padeda greitai atstatyti kraują po operacijų ar gausių mėnesinių. Geriama esant žarnyno uždegimui, kietėjant viduriams, po žarnyno ir mažojo dubens organų operacijų, ypač siekiant išvengti sąaugų. Tinka sutrikus hormonų pusiausvyrai dėl klimakso, po gimdos ir kiaušidžių pašalinimo, gydant onkologinius susirgimus moterims ir vaikams. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos skatina laisvųjų radikalų pašalinimą iš organizmo. Beržo tošies pelenuose esančios mineralinės medžiagos lengavai pasisavinamos organizmo, todėl tyrę tinka gerti esant kaulų retėjimui, riešo kanalo sindromui. Patartina naudoti bent 90 dienų iš eilės.

„Žvaigždelė“

Tepalas “Žvaigždelė“ nuramina sudirgusią odą ir gleivines, neleidžia joms išsausėti, pagerina kraujo, limfos apytaką odoje ir paodiniuose limfmazgiuose. Ypatingai tinka akių vokų ir paakių odos priežiūrai. Naudotinas, kai dėl cheminių vaistų naudojimo arba hormonų veiklos sutrikimo kamuoja dažnas akių vokų uždegimas, sausėja akių, burnos, makšties gleivinės, dėl šlaplės nusilpimo nesilaiko šlapimas. Tinka esant skydliaukės veiklos sutrikimui. Negalima naudoti, jei padidėjęs jautrumas kuriai nors iš sudedamųjų medžiagų. Nedideliu tepaliuko kiekiu tepti aplink akis, duobutes virš raktikaulių, skydliaukės sritį, intymiąsias vietas, patepti makštį nakčiai. Jei paakių, veido, rankų oda labia sausėja, skirsta pirštų galiukai, sausėja kulnų ir padų oda, galima patepti ir 2 kartus per dieną. Vaikams ir nėščiosiosms galima naudoti tik esant endokrininių liaukų sutrikimui. Pirmosiomis naudojimo dienomis galimas padidėjęs odos ir gleivinių sausumo pojutis. Jei jis nepraeina per 5 dienas, nutraukite vartojimą ir kreipkitės į gamintoją. Tepaliuką laikykite kambario temperatūroje, geriau tamsioje vietoje.

 „Grožio tepalas“

Skirtas viso kūno odos priežiūrai. Esant pigmentinėms dėmėms, odos senėjimui, sausėjimui nedidelį kiekį mišinio tepti už ausų ant odos. Naudoti labai nedidelį kiekį. Augalų ir riebalų mišinys tepimui labai greitai ištirpsta ir lengvai tepasi. Švelniai tepti iš už ausų link kaktos, akių, nosies, lūpų. Kaklo ir krūtinės sritį geriausia pradėti tepti nuo duobučių virš raktikaulių. Džiūstant burnai, kraujuojant dantenoms sučiulpti pusę arbatinio šaukštelio tepalo nakčiai. Galima naudoti intymiose vietose, sausėjant gleivinėms, tais atvejais, kai oda sausėja, niežti, peršti, pašunta, sudirgsta po skutimo.Tinka norint apsaugoti odą ir gleivines nuo agresyvių oro salygų. Naudojant kas dieną, skaistina, jaunina, stangriną, iš vidaus valo odą. Kadangi labai greitai susigeria į odą, maitiną ją pačią, tinka esant jaunatviniams spuogams, hormonų pusiausvyros sutrikimų atvejais. Paviršiuje telieka apsauginis augalų vaško sluoksnelis, kuris neleidžia prasiskverbti pavojingoms medžiagoms, ultravioletiniams spinduliams, šalčiui. Šis sluoksnelis nenusiplauna šaltu vandeniu, jo nereikia valyti jokiomis cheminėmis priemonėmis. Tereikia nusiprausti drungnu vandenėliu. Panaudojus keletą vakarų iš eilės, išnyksta pirmasis riebumo pojūtis, o oda pradeda sveikti. Naudojant šį tepalą, pravartu kartu pagerti grūdų ir žolelių nuoviro „LIEKNĖK“. Kadangi bus valomos kepenys ir žarnynas, odos problemos greitai praeis.

 “Miglė“

Iš Armenijos, kur daug moterų kenčia nuo perdidelio plaukuotumo, parsivežtas receptas. Augalų ir riebalų mišinys tepimui naudojamas ant plaukuotų kūno vietų. Tepalas nedepiliuoja, o pristabdo naujo plauko vystymąsį folikule, todėl naudojant ilgesnį laiką, plaukai pradeda nykti. Tepalas palankiai veikia odą, ją šiek tiek balina, stiprina kapiliarų sieneles. Naudojamas nakčiai nedideliu kiekiu patepant vietas, kur norite sumažinti plaukuotumą. Reikia turėti omenyje, kad plaukas gyvena apie 6 mėnesius, todėl tepalą teks naudoti ilgesnį laiką. Kojų odą galima įtrinti, o veido – tik patepti.

Liepos karnų vanta

Pagal senovinius papročius surišta liepos karnų vanta skirta naudoti maudantis pirtyje, vonioje, duše. Galima naudoti ir vaikams, atsižvelgiant, kad jų odelė labai švelni, stipriai netrinti. Plaušinę pamerkti į karšto vandens kibirėlį, palaikyti keletą minučių, kad suminkštėtų ir išsiskirtų liepomis kvepiančios gleivės. Šios gleivės minkština, valo odą, palankiai veikia odos poras ir kraujagysles, gydo nedidelius odos pažeidimus. Tinka prausti erkutės, grybelio, bakterijų pažeistą odą, nušiūruoti skristančias alkūnes, kulnis. Labai tinka esant jaunatviniams spuogams (aknei), žvynelinei, dermatitui. Vanta galima vanotis, kvėpuoti karšto vandens, kuriame pamerkta vanta, garais. Maudantis naudoti vantą vietoje muilo, šveitiklio, masažuoklio. Šiltą vantą galima naudoti kaip kompresą ant skaudančio sprando, stuburo, sąnarių, pažeistų odos vietų. Dėl liepos karnuose esančių fitoncidų, ant vantos nesidaugina mikrobai. Išsimaudžius, pakabinti vantą sausoje vietoje, kad išdžiūtų. Labai patogų vantą užšaldyti. Tam įdėkite ją į plastikinį maišelį ir užšaldykite šaldiklyje. Prieš naudodami pamerkite į karštą vandenį. Jei išsirištų, suriškite iš naujo. Tinkamai prižiūrima vanta naudositės ilgai. Kuo vanta ilgiau naudojama, tuo darosi minkštesnė.

Pagalvėlė moterims „Jaunatis”

Tai pagalvėlė iš prabangaus šilkinio PES pluoštu daigstyto užvalkalo, kuriame įdėtas lininis impilas, užpildytas pagal senovinį receptą sudarytu žolelių, palankiai veikiančių veido ir kaklo odą, mišiniu. Gulint ant šios pagalvėlės, oda pailsi, švelnus šilkas padeda atsigauti gilesniems odos sluoksniams, todėl lyginasi raukšlelės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

X