Kaip įveikti odos, nagų ir gleivinių grybelį

Nėra pasaulyje vietos, kur neaptinkamos grybų sporos. Tai labai atsparūs aplinkos poveikiui organizmai. Deja, ne viena jų rūšis sukelia ligas. Jų sukelti negalavimai persekioja žmogų nuo pat gimimo, kai baltu švelniu, tarsi pūkas apnašu pasidengia kūdikio burnytės gleivinė, iki pat senatvės, kai kojų nagai būna tokie sustorėję, kad nors kirviu kapok. Naujausi mokslo tyrimai perspėja, kad grybelių sporos kartu su virusais, ypač herpe‘s, gali labai įtakoti organizmo ląstelių pakitimus, net iki vėžinių ląstelių atsiradimo.

Kaip žolelėmis padėti apsisaugoti nuo grybelių sukeliamų susirgimų, užsikrėtus juos gydyti, o pasveikus- nebesusirgti. Gamtoje lygybės nėra ir stipresnė gyvybės forma visada įveikia silpnesnę. Tik galinga imuninė sistema sugeba kovoti su milijonais mus atakuojančių mikroorganizmų, kurie nesnaudžia nei dieną, nei naktį, nei vasarą, nei žiemą. Stebėdama savo pacientus, supratau, kad grybelio gydymui vieno žolelių rinkinuko neužtenka, todėl pasitelkiu visą arsenalą priemonių, padedančių jį įveikti.

Kūdikių burnytės grybeliui tinka labai mažos dozės „Ievos“ tepaliuko. Tam reikia ant čiulptuko arba žindyvės spenelio užtepti degtuko galvutės dydžio tepalo gabaliuką 5 – 6 kartus per dieną.

Makšties grybelio gydymui tinkamiausias „Ugniažolės“ tepalas, iš kurio galima namų sąlygomis pasidaryti žvakutes ir įvesti žvakutę į makštį 1 – 2 kartus per parą, prieš tai apsiplovus Ugniažolės raugu, pusiau praskiestu virintu vandeniu. Naudoti ne mažiau kaip 30 dienų, net jei grybelio požymiai ir išnyktų. Naudojant žvakutes iš „Ugniažolės“ tepaliuko, tuo pat metu tiktų gerti „Ugniažolės raugo“, kuris gerai valo kepenis ir veikia kaip citostatikas, sustiprinantis ląstelių atsparumą infekcijoms.

Kad būtų stipresnis kraujas, galima išgerti kursą „Žievių nuoviro“. Jis pagerina kraujo gamybos organų veiklą, tarsi užkonservuoja į kraują patekusius mikroorganizmus, surišdamas juos su rauginėmis medžiagomis – taninais. Taip grybelių sporos ir kitos pakitusios kraujo ląstelės lengviau pasišalina per inkstus.

Ypač tinka tyrė iš kalankės, medėjančio alijošiaus lapų ir sedulos uogų „Visuma“ moterims, kurias kamuoja ne tik makšties grybelis, bet ir kitokios kilmės uždegimai. Susirgusiems odos ar nagų grybeliu atrodo, kad jei dažnai mazgos kojas, plausis rankas, turėtų jei ne pradingti, tai bent jau sumažėti ligos požymiai. O dažniausiai būna atvirkščiai. Labai nukirptas nagas atauga dar storesnis, nugramdyti kulnys ima trūkinėti, padų oda sustorėja ir šerpetoja. Beveik visiems, kam sutrikusi kojų kraujotaką, išsiplėtusios, operuotos venos – būna ir grybelio požymių. Dažnai tokiems žmonėms būna pažeisti pirštų sąnariai, vystosi „plaktukinė“ pėda, kai kojos didysis pirštas patraukiamas po kitais pirštais. Nuo šito negalavimo ypač dažnai kenčia moterys. Taip atsitinka dėl nepakankamo sausgyslių maitinimo ir jos pradeda trauktis, trumpėti, organizmas jų prisitvirtinimo prie kaulo vietoje augina kremzlinį audinį ir atsiranda iki ašarų skausmingas „kauliukas“. Todėl į tepalą nuo odos ir nagų grybelio, dedu ir vaistinės taukės šaknų ištraukos, kaulenio sulčių, kad gydant grybelį, tuo pat metu sveiktų ir pėdos ar plaštakos sąnariai. Kadangi tepalas naudojamas ilgai, o seniems žmonėms tenka naudoti net keletą metų, labai pagerėja visos pėdos ar plaštakos būklė. Daugybė žmonių džiaugiasi, kad nebeskauda „kauliukų“ ir gali vaikščioti nesikankindami. Per mėnesį užtenka sunaudoti 1 indelį – 100 ml tepalo nuo grybelio „Gruzdas“. Per ilgą gydymo laiką, kartu su tepalu galima vartoti keletą kitų žolelių gaminių.

Tinka gerti arbatą ‚Juokis ir duokis‘, kad pasivalytų kraujas ir limfa, pasišalintų druskos iš sąnariukų. Po to reikėtų bent 3 mėnesius gerti „Ugniažolių raugo“ kas dieną po 3 šaukštus kepenų valymui ir ląstelių stiprinimui. Jei nagai labai sukietėję, kojų venos pakenktos tromboflebito, galima naudoti „Žoleles kojų vonelėms“, kurios ne tik suminkštins nagus ir odą, bet ir padės pasišalinti per padus šlakams iš limfos. Tinka gerti „Žievių nuoviro“ po 1 kursą kas pusę metų. Jis palaiko kraujo kūnelių gamybos organų sveikatą, neleidžia kraujui sutirštėti, pavalo inkstus.

Kraujotakai kojose ir rankose pagerinti tinka naudoti „Kaštonų tepalą“. Rytais, dar gulint lovoje, šio tepalo nedideliu kiekiu yra patepama bamba, delnai ir iki karščio įtrinami padai. Gulint ant nugaros, reikia pakelti aukštyn rankas ir kojas, jas atpalaiduoti ir papurtyti 30 sekundžių. Pakvėpuoti, kad širdis atsigautų ir dar kartą papurtyti. Tik tada keltis. Iš venų ir limfagyslių kraujas nutekės ir bus kur atitekėti šviežiam kraujui su didesniu deguonies ir kitų vertingų medžiagų kiekiu. Tai labai svarbu, nes venos pasimaitina tik iš to kraujo, kuris jomis prateka. Ši mankštelė labai paprasta, ją gali daryti tropines opas, pragulas turintys, taip pat nevaikštantys žmonės. Tiems, kurie patys negali pakelti kojų, padėti gali slaugytojai. „Kaštonų tepalas“ tinka cukraligės kamuojamiems žmonėms. Dėl kraujagyslių trapumo, juos dažnai ištinka ne tik „diabetinės pėdos“ bet ir grybelio sukeltos bėdos. Dažnai grybelis įsimeta į odos raukšles, ypač turintiems viršsvorio, moterims su didelėmis krūtimis po jomis. Drąsiai galite naudoti tepalą „Gruzdas“ ir šiose vietose.

Grybelio gydymas reikalauja kantrybės ir tikėjimo, kad jūsų kūnas stipresnis už mažyti grybeliuką, kad ir koks įkyrus jis būtų. Stipraus organizmo grybelis negali įveikti. Tam reikia pastoviai prisižiūrėti kepenis ir žarnyną, kad gleivinė pagamintų pakankamai T limfocitų, sudarančių apie aštuoniasdešimt procentų imuninių ląstelių. Žarnyno veiklos pagerinimui visai šeimai tinka gerti grūdų ir žolelių nuovirą „Lieknėk“. Didelę įtaką imuniteto galiai turi antinksčių gaminami kortikotropiniai hormonai. Todėl labai svarbu stebėti inkstų veiklą.

Vyrams labai tinka arbata „Mergelių piršteliai“. Ji palankiai veikia kepenis ir inkstus, padeda pasišalinti iš organizmo druskoms ir šlakams. Ypač tinka kai kamuoja podagra, prostatos išvešėjimas. Sunkiai užmiegantiems yra skanios arbatos „Juodasis mėnulis“ padedančios gerai išsimiegoti, valančios organizmą. Kenčiantiems nuo cukraligės, yra būtent jiems skirtos arbatos „Geltonkasė“.

Linkiu per žiemą, kol dar vaikštome su kojinėmis ir batais, išsigydyti grybelį. Antraip, atėjus pavasariui, teks slėpti po lova gražiąsias basutes arba storu sluoksniu lakuoti suvargusius nagus ir kentėti suskirdusių kulnų skausmą. Pagyti yra sunkiau, negu susirgti. Tačiau kas geriau už mus pačius pasirūpins vieninteliu mums suteiktu kūnu, jeigu ne mes patys. Gydantis žolelėmis reikia kantrybės ir atkaklumo. Kartais rezultatai pasimato tik keletą mėnesių naudojant gaminius iš žolelių, bet jie tikrai pasimato, sustiprėja visas kūnas, nes nėra žolelės, kuri gydytų tik vieną negalavimą. Tinkamai paruošti žolelių rinkiniai ir gaminiai iš jų, visada padeda žmogui įveikti negalavimus.

Adelė

Viena mintis apie „Kaip įveikti odos, nagų ir gleivinių grybelį

  1. Birute Burbuliukas

    kojų nagų grybelį kaip išgydyti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

X