E-parduotuvės perkėlimas baigtas!

Pagaliau pagaliau pagaliau! Po ilgai trukusių darbų perkėlėme e-parduotuvę į naują sistemą.

Šaunu! O ką dabar daryti?..

  1. Pirma Jums teks užsiregistruoti iš naujo ir susipažinti su naujomis naudojimosi taisyklėmis ir sąlygomis.*
  2. Tiesiog pradėkite naršyti parduotuvę.
  3. Susirinkite norimas prekes į krepšelį ir pradėkite apmokėjimo etapą.
  4. Pirmo apsipirkimo metu reikės užpildyti mokėtojo adresą, prašome tai padaryti naudojant lietuviškas raides ir nurodyti gerą telefono numerį ypatingai jeigu planuojate pasirinkti pristatymą kurjeriu.
  5. Pasirinkę norimą pristatymo bei apmokėjimo būdą patvirtinkite, kad susipažinote su pristatymo ir pirkimo taisyklėmis.
  6. Spauskite “apmokėti”. Viskas! Pagal pasirinktą apmokėjimo būdą sekite nurodytas instrukcijas. Gavę apmokėjimą prekes išsiųsime per 1-2 d.d.
  7. Tikimės, kad sėkmingai gavę užsakymą džiauksitės produktais!

*Norint apsipirkti registracija nebūtina, o paskyrą sukurti galėsite paskutiniame užsakymo formavimo žingsnyje (5 punktas).

“Gyvenu užsienyje, noriu jūsų produkcijos!”

Visi gyvenantys ES šalyse gali įsigyti produktų per e-parduotuvę. Šiuo metu pristatymas galimas į labiausiai tautiečių prašomas šalis: JK, Airiją, Daniją, Vokietiją ir Belgiją. Jeigu esate iš kitos ES šalies prašome parašyti į uzsakymai@adele.lt, suderinsime užsakymo galimybę. Siuntimas į JAV, Norvegiją bei kitas ne ES nares planuojamas pradėti nuo 2017-01-20.

Bendrai apie atnaujinimą.

Perkėlimas buvo reikalingas tam, kad būtų galima efektyviau valdyti e-parduotuvės darbą ir klientams pasiūlyti lankstesnius, o kai kuriais atvejais ir pigesnius pristatymo bei apmokėjimo būdus. Nuo šiol galėsite pasirinkti pristatymą kurjeriu iki durų ir pasirinkus pastarąjį būdą – apmokėti už prekes pristatymo metu (paslauga mokama). Greitu metu planuojama įdiegti ir daugiau apmokėjimo būdų Paysera sistemos pagalba. Yra numatyta įdiegti ir lojalių pirkėjų sistemą. Iš karto noriu paminėti, kad visos būsimos akcijos ir nuolaidos reklamuojamos šioje svetainėje galios tik e-parduotuvėje nebent bus nurodyta kitaip.

Noriu pabrėžti, kad šioje sistemoje paieškos įrankis veikia kur kas geriau ir skatinu juo naudotis greitai produkto paieškai.

Svetaine taip pat gerokai lengviau naudotis išmaniuoju telefonu!

Šiuo metu prekių katalogas tuštokas dėl to, kad ir sandėlys gan tuščias po šventinio laikotarpio. Daugelį dabar nesančių prekių e-parduotuvėje vėl galėsite įsigyti maždaug po 2017-01-13.

Kolkas nėra fizinių produktų nuotraukų, bet ištikimi klientai jau gerai žino mūsų firminę pakuotę pagal produktą: augalų rinkiniai dažniausiai supakuoti į lininius maišelius arba popierinę dėžutę, o tepaliukai į plastikinius indelius. Pakuotės nuotraukas pridėsime šiek tiek vėliau.

Dar yra likę keletas neišvertų tekstų, vertimo darbai vyksta pastoviai juos pastebėjus, bet tai nežymūs ir paprasti angliški tekstai šen bei ten. Esminiam sistemos naudojimui jie netrukdo. Pastebėję neteisingą ar sunkiai suprantamą tekstą sistemoje prašome pranešti info@adele.lt su nuoroda kur jį radote.

Linkime malonių akimirkų, ačiū, kad lankotes ir perkate.

p.s. Buvo stengtasi patikrinti visą sistemos darbą, bet gali būti, kad kažkas praslydo. Pastebėję klaidą praneškite apie ją info@adele.lt su apibūdinimu arba nuoroda.

 

Parašykite komentarą