Kai gnaibosi šaltukas

Skirtingai negu kelininkams, žolininkams šalčiai visada ateina lauktai.

Nuo pavasario pradedu rinkti augalus, galinčius pagelbėti žiemą.

Spustelėjus stipresniems šalčiams labai svarbu neperšalti pačią pirmą dieną. Daug lengviau apsisaugoti, negu gydytis susirgus.

Paprastai šaltos dienos būna giedros ir saulėtos. Todėl svarbu pabūti gryname ore, kad gautume kuo daugiau Saulės.

Kad lauke nenušaltumėte kojų, rankų, veido, nosies gleivinės, rytais nusiprauskite po vėsoku dušu, gerai nušluostykite kūną ir patepkite kojas, kelių sąnarius, veidą, šnerves, rankas ir riešus mano gaminamais tepaliukais „Ieva“ arba „Kiškio taukai“. Šie tepaliukai turtingi gamtinių veikliųjų medžiagų, išgautų iš augalų ir ištirpintų mediciniškai paruoštuose kiaulių taukuose. Juos galima naudoti ilgą laiką, tinka ir vaikams, ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Prieš išeidami iš namų būtinai pavalgykite, geriau kiek sotesnio maisto. Ir atsigerkite žolelių arbatos. Iš mano gaminamų arbatų galite rinktis „Kiškio ausytes“, “Kiškis galiūnas”, „Miesto sodas“, „Juokis ir duokis“. Augalai ir jų dalys arbatoms renkami gamtinėse augimvietėse, džiovinami tamsioje palėpėje, kur geras oro judėjimas ir temperatūra neviršija 60 laipsnių, todėl išsaugomas kvapas ir skonis, nesukietėja sakai. Labai tinka arbatas paskaninti augalų tyre. Puikus vitamino C šaltinis yra augalų tyrės iš laukinių uogų ir vaisių. Mano gaminiuose iš „Kosminio sodo“ išlaikyta senovinė lietuviška augalų tyrių virimo tradicija, o augalai joms parinkti atsižvelgiant į planetų globai priskiriamą įtaką sveikatai. Populiarios tyrės „Žemė“, „Saulė“, „Uranas“.

Darbe stenkitės gerti daugiau karštų gėrimų. Galima pakeisti kavą arbata „Damasko rožė“, „Ausma“, „Lieknėk“.

Kad galėtume džiaugtis žiema, suvalgykime patys ir duokime vaikams žolelių su medumi. Tinka „Citvaras“ ir „Kiškio šypsenėlė“.

Gamta kiekvienam suteikia sveikatos, tereikia ją tausoti ir stiprinti. Todėl rinkitės tuos maisto produktus, kurie pagaminti iš laukinių augalų, sugebančių iškęsti didelius šalčius ir savo galiomis galinčių pasidalinti su žmonėmis.

Adelė,

Parašykite komentarą