Gerina skrandžio veiklą, mažina skrandžio gleivinės jautrumą, paraudimą, atjaunina skrandžio ir žarnyno gleivinės ląsteles. Skatina virškinimo sulčių išsiskyrimą, žarnyno peristaltiką. Tinka esant įsisenėjusiam skrandžio ir žarnyno uždegimui, kietėjant viduriams, po skrandžio ir žarnyno operacijų. Galima vartoti kartu su antibiotikais, arba po ilgo gydymo cheminiais vaistais siekiant atstatyti žarnyno biotą (gerąsias bakterijas).

Jaunystė pralekia kaip viena diena ir ateina laikas galvoti apie ateitį – senatvę. Kaip sulaukti šimto metų protingam ir sveikam? Žinoma, kas dieną teks naudoti stebuklingo augalo – medėjančio alavijo, liaudyje vadinamo alijošiumi arba šimtamečiu. Dievas taip sutvėrė šį augalą, kad žmogui tereikia jį auginti, nusiskinti lapą ir suvalgyti apie 1 cm dydžio minkštimo gabaliuką tris kartus per dieną. Taip naudoti gali ir cukralige, ir sąnarių uždegimu, ir prostatos išvešėjimu, gimdos negalavimais sergantys žmones. Alijošiaus minkštime (sultyse) gausu biologiškai aktyvių medžiagų, kurių palankus poveikis imuninės sistemos veiklai ir fermentų gamybai organizme įrodytas moksliniais tyrimais.

Alijošiaus minkštimo ir medaus mišinys yra tobulas gamtinis vaistas. Kuo ilgiau fermentuojasi, tuo geresnis tampa. Jį galima tepti ant odos kaip kremą, ant gleivinių, žaizdų, vočių, pooperacinių randų, nudegimų, sudrėkinus tvarsčius aptvarstyti ilgai negyjančias tropines opas, naudoti kompresams, vonelėms, įpilti į vonią.

Mano gaminamas augalų sirupas „Šimtametis“, kurio sudėtyje yra du augalai, praminti šimtamečiais – smiltinio šlamučio žolė ir medėjančio alijošiaus sultys, tinka naudoti vyresnio amžiaus žmonėms, turintiems virškinimo organų veiklos sutrikimų, sergant arba po persirgtų infekcinių ligų.

Sulaukiu daug klausimų, kaip sustiprinti organizmą augaliniais preparatais po persirgtos Kovid virusinės infekcijos. Kadangi virusas pažeidžia plaučius, siūlau naudoti augalų ir riebalų tyrę „Sveikatėlė“. Ji pagaminta iš medėjančio alijošiaus minkštimo, išrauginto su medumi, juodavaisio šeivamedžio uogų tyrės, eglės kankorėžių ir lydytų kiaulienos taukų. Skirta skrandžio ir žarnyno negalavimams palengvinti. Tinka sergant tuberkulioze, astma, plaučių atelektaze, esant komplikacijoms po plaučių uždegimo.

Galima vartoti kartu su antibiotikais, kitais paskirtais vaistais.

Gerti po arbatinį šaukštelį 3 kartus per dieną po valgio niekuo neužgeriant, patartina vieną kartą gerti nakčiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

X