Kai viltis susilaukti vaikelio vis tolsta, ne viena moteris ieško pagalbos pas žolininką

Kas atsitinka moters kūnui, kad jis nebegali atlikti gamtos jam paskirtos užduoties? Tenka išgirsti įvairių nepastojimo arba negalėjimo išnešioti kūdikį priežasčių. Nors dažnai sakoma, kad visos ligos nuo nervų, iš savo ilgametės patirties galiu pasakyti, kad daug moterų negalavimų nuo kraujotakos sutrikimo.

Tai gali iššaukti per didelį nervingumą, gleivinių išvešėjimą, uždegiminius susirgimus, endokrininių liaukų veiklos nepakankamumą. Gera kraujotaka užtikrina tinkamą visų organų veiklą, aprūpindama juos reikalingomis medžiagomis ir pašalindama šlakus iš kiekvienos ląstelės.

Šliaužiančioji vaisgina džiugina savo mėlynais žiedeliais nuo gegužės vidurio iki pat liepos karščių. Jos stangrūs stiebeliai kaip kraujagyslės apraizgo dirvą ties kiekvienu lapeliu šaknelėmis prasiskverbdami į žemę ir išleisdami naują žiedyną jau po kelių dienų. Toks stiprus ir gajus augalas, tarsi skubantis kuo greičiau augti, kad tik spėtų pasitarnauti žmogaus sveikatai.

Jo išskirtinės veikliosios medžiagos jau nuo seniausių laikų buvo pažįstamos ir naudojamos žmogaus sveikatos stiprinimui, o ypatingai moters vaisingumo palaikymui, kaip dažnai sakoma – kad gerai užkibtų.

Būtent mėlynos spalvos žiedai ir net stiebeliai yra svarbūs dėl juose susikaupiančių kobalto jonų, būtinų kraujo stiprybei palaikyti. Kobalto įsisavinimas sudėtingas, jo ištekliai gamtoje labai vertingi ir todėl tikrai verta pasinaudoti augalų teikiamomis galimybėmis gauti gamtinio, lengvai pasisavinamo mikroelemento.

Šliaužiančiosios vaisginos žolelėje sukauptos veikliosios medžiagos palengvindamos kraujagyslių, ypač pačių mažiausių – kapiliarų – atsinaujinimą, gerina gimdos gleivinės būklę ir skatina placentos susidaryma, taip pateisindamos savo užduotį – ginti vaisių.

Viena mintis apie „Kai viltis susilaukti vaikelio vis tolsta, ne viena moteris ieško pagalbos pas žolininką

  1. Aldona Anužiene

    Ačiū, Adele

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

X