“Ką padovanoti .. “

„ADELĖ“ kiekvieną gali pradžiuginti išskirtinės kokybės vaistažolių arbatomis. Rankomis gamtinėse augimvietėse augalus renkame visus metus, juos džioviname nenaudodami elektra šildomų džiovyklų ir dirbtinės ventiliacijos, todėl augaluose išlieka vertingos veikliosios medžiagos.

Arbatos pakuojamos rankomis į popierinius maišelius, kurie dedami arba į popierines dėžutes, arba į lininius maišelius. Arbatų sudėtis pritaikyta įvairaus amžiaus žmonėms, gali pagelbėti turintiems negalavimų.

Seneliams Kalėdų senelis po eglute padėtų augalų rinkinį užpiltinei pasigaminti „999“ iš 27 Lietuvos gamtoje užaugusių augalų. Keletas šaukštelių užpiltinės per dieną gali pagelbėti nuo vidurių pūtimo, pagerinti virškinimą, pastiprinti atsparumą virusams, bakterijoms, grybeliui.

Sirupas „ŠIMTAMETIS“ pats kalba už save. Nuo seno spanguolės ir buvo geriamos inkstų veiklai pagerinti, skysčių pertekliui iš kūno pašalinti.

Tarsi iš močiutės darželio gėlių sudėliota, gražiame juodo lininio audinio maišelyje supakuota, jazminų ir bijūnų žiedais kvepianti prabangaus skonio arbata „JUODASIS MĖNULIS“ praskaidrins tamsų žiemos vakarą, padės atsikvėpti po dienos darbų ir palydės į saldžių sapnų šalį.

Senelis apsidžiaugtų aptikęs dėžutę su augalų rinkiniu užpiltinei „Lipk ant sienų“, kurio net pavadinimas nusako, kad šiame rinkinyje sudėti augalai vyriškai galiai stiprinti.

Ar nepamirš Kalėdų senelis tėčio? Šiais laikais šeimos galvai tenka tiek daug rūpesčių, kad tikrai pravartu pasimėgauti gardžios laukinių augalų arbatos puodeliu. Švelnaus skonio arbata „MERGELIŲ PIRŠTELIAI“ gali būti geriama visą dieną. Kai po ranka gertuvė su arbata, norisi gaivaus gurkšnio atlikus sunkią užduotį ar sukrovus krovinį. Taip galima atsisakyti cigaretės ar kažko stipresnio.

Kuri močiutė nenorėtų būti jaunatviška ir linksma. Augalų rinkinys užpiltinei „Jaunatis“ surinktas iš švelniausių moterų nuo seno mėgstamų žolelių. Kai kurios renkamos dar su rasa, kad kvapniosios medžiagos neišgaruotų vidurdienio Saulės kaitroje. Juk moters kūnui tenka patirti tiek daug permainų, susijusių su amžiumi, nėštumu, gimdymu. Todėl tiek daug visko skirta moterims.

Didžiuojuosi „DAMASKO ROŽĖS“ gaminių linija. Iš vieno mažyčio damaskinės rožės krūmelio keletą metų kantriai auginau rožyną, kad galėčiau mūsų krašto merginas ir moteris pradžiuginti meiliais rytų gražuolės prisilietimais ir skoniu. Augalų rinkinys arbatai „Damasko rožė“ yra miltelių pavidalo, todėl jį patogu turėti darbe, kur dažniausiai geriama kava ar arbata. Tereikia arbatinį šaukštelį miltelių užplikyti puodelyje. Išgėrus galima dar kartą ant tirščių užpilti šilto vandens ir palaukti, kol žolelės gerai išbrinks. Tada išgerti su visais tirščiais, kurie gerai pasitarnaus kaip ląsteliena, pagerinanti žarnyno veiklą.

Augalų rinkinys arbatai „7 LAIVAI“ turi paslaptingų jūržolių, sukaupusių savyje Baltijos jūros kvapą ir galią. Ši arbata padės atgauti jėgas po sunkių mėnesinių, pavargus dėl skydliaukės keliamų rūpesčių.

Visai šeimai susirinkus prie gausaus šventinio stalo, norisi sušilti prie arbatos puodelio. Išskirtinio skonio „Kalėdinė arbata“ supakuota į gražų lininį maišelį. Kiekvienais metais kiek pakeičiame jau įprastine tapusios „KALĖDINĖS ARBATOS“ sudėtį. Šiemet jos sudėtyje gausu miško vaisių: obuoliukų ir šermūkšnių. Jie suteikia arbatai rūgščiai kartoko skonio, labai tinkančio po sočių kalėdinių vaišių.

kaledine-arbata-ir-puodelis

Dėkojame, kad perkate „ADELĖS“ gaminius. Tikimės jie padės sukurti šventinę nuotaiką Jūsų namuose. Linkime kuo geriausios kloties ruošiantis, pasitinkant ir švenčiant Kalėdas.

Visiems gruodžio mėnesį įsigijusiems „ADELĖS“ gaminių dovana – šienelis Šventųjų Kūčių stalui.

Kad iš po staltiesės ištraukta žolelė atneštų Jums ir Jūsų šeimai laimės, sveikatos, gerovės ir gausos 2017 metais.

Adelė Karaliūnaitė