Žiemos visada reikia laukti ir jai ruoštis. Net jei visą vasarą linksminaisi ir nieko gero neprisirinkai, nukabinti nosies neverta.

Šaltos dienos dažniausia būna giedros ir saulėtos. Smagu pabūti gryname ore, pasimėgauti gaiviu oru, pasimėgauti Saulės spinduliais. Ir pasinaudoti puikia proga dabar prisiskinti uogų, kurios nebijo šalčio ir žiemoja ant krūmo, o atšildytos yra net vertingesnės, nes ledo kristalai suardo uogų ląsteles ir išlaisvina vertingąsias medžiagas. Eidami pasivaikščioti ar ant kalniuko, pasiimkite maišelį uogoms susidėti. Tikrai rasite erškėtuogių, gal net šaltalankių.

Savo virtuvėje uogas sumalsite į tyrę nešaldami rankų. Tyrę sušaldykite į ledukus. Turėsite puikų vitamino C šaltinį ir pagardą arbatai.

Mano gaminių vartotojai jau žino, kad norint lauke nenušalti kojų, rankų, veido, nosies gleivinės, rytais reikia nusiprausti po vėsoku dušu, gerai nušluostyti kūną ir patepti kojas, kelių sąnarius, veidą, šnerves, rankas ir riešus tepaliukais „Ieva“ arba „Kiškio taukai“. Šie tepaliukai turtingi gamtinių veikliųjų medžiagų, išgautų iš augalų ir ištirpintų mediciniškai paruoštuose kiaulių taukuose. Juos galima naudoti ilgą laiką, tinka ir vaikams, ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Šaltu oru prieš išeidami iš namų būtinai pavalgykite, geriau kiek sotesnio maisto. Ir atsigerkite žolelių arbatos. Iš mano gaminamų arbatų galite rinktis „Kiškis galiūnas“, „Pūslelė“, „Juokis ir duokis“. Labai tinka arbatas paskaninti augalų tyre.

Darbe stenkitės gerti daugiau karštų gėrimų. Galima kavą pakeisti arbata „Damasko rožė“, „Ausma“, „Lieknėk“. Paskaninkite augalų sirupais „Erškėtuogė“, „Šimtametis“, arba savo pasigamintų sušaldytų tyrių ledukais.

Kad galėtume džiaugtis žiema, suvalgykime patys ir duokime vaikams žolelių su medumi. Tinka „Citvaras“ ir „Kiškio šypsenėlė“.

Gamta kiekvienam suteikia sveikatos, tereikia ją tausoti ir stiprinti. Todėl rinkitės tuos maisto produktus, kurie pagaminti iš laukinių augalų, sugebančių per didelius šalčius išsaugoti veikliąsias medžiagas ir galinčių jomis pasidalinti su žmonėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

X