Pasiruoškime skiepams

Ar skiepytis nuo Covid – 19 viruso, kokia vakcina geresnė? Atsakymas labai paprastas: skiepytis bet kuria vakcina. Per trumpas laikas patikrinti, kuri geresnė, kuri sukelia ryškesnį atsaką į skiepus. Man atrodo negarbinga laukti, kas atsitiks pasiskiepijusiems, tarsi jie būtų tų, kurie skiepų bijo, bandomieji triušiai.

Pavasaris mums dovanoja nuostabius augalus, galinčius padėti lengviau išgyventi poskiepinį laikotarpį, apsisaugoti nuo kraujo krešėjimo ir kitų komplikacijų. Visi žinome, kad skiepytis teks, kai tik gausime pakvietimą. Todėl siūlau pradėti tam ruoštis jau dabar.

Pražydo snieguolės. Prikirpkite jų žirklėmis su koteliais ir lapeliais, supjaustykite, sudėkite į stiklainį ir užpilkite, kad apsemtų, degtine. Padėkite į tamsią spintelę vaikams nepasiekiamoje vietoje, ant stiklainio užrašę, kas jame yra ir kada pradėta gaminti. Kai snieguolių vėl rasite, nukirpkite ir sudėkite į tą patį stiklainį, papildomai užpildami degtinės. Sukratykite. Snieguolės žydi ilgai ir ne visos vienu metu, todėl užpilą galima pildyti kelis kartus, kol tik rasite snieguolių. Nepamirškite užpilo sukratyti kiekvieną kartą, kai papildysite. Po poros savaičių nuo gamybos pradžios užpilą galima vartoti. Žmogui nuo 55 iki 100 kg svorio dienai reikia 1 arbatinio šaukštelio – 5 ml užpilo. Išmaišykite jį stiklinėje vandens ir gerkite 3 kartus per dieną po 1/3 stiklinės tuojau po valgio. Snieguolės žolėje esančios veikliosios medžiagos palankiai veikia kapiliarinę kraujotaką, gerina organų aprūpinimą krauju, saugo nuo krešulių susidarymo.

Mažoji žiemė dar vadinama mirtele nuo seno auginama darželiuose, iš jos pinami vainikai bažnyčioms papuošti. Mums naudinga arbata iš visada žaliuojančios žiemės žolės. Nuskinkite du ūglius po 20 cm ilgio, užplikykite stikline verdančio vandens ir gurkšnokite po truputį per dieną, kol išgersite visą paruoštą kiekį. Žiemėje esančios veikliosios medžiagos švelniai praplečia kapiliarus ir didesnes kraujagysles, nedarydamos įtakos širdies ir stambiųjų kraujagyslių veiklai. Pagerina kapiliarinę ir bendrąją kraujotaką, suaktyvėjus inkstų veiklai, organizmas lengviau šalina toksinus ir šlakus, pagerėja kraujo sudėtis.

Gaminius iš šių augalų galite naudoti ilgai, nedarydami pertraukų. Jei sergate lėtinėmis ligomis, prieš naudojimą pasitarkite su gydytoju ar žolininku. Nedidinkite augalo ar užpilo kiekio, naudokite kaip parašyta – po truputį kiekvieną dieną ilgai ir laimingai.

Artėja Verbų sekmadienis. Gražių, linksmų pavasario dienų linkinti

P.s. skaitytojams, kurie prašė informacijos apie karvių krekenys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

X